بسمه تعالی

ضمن قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان در ماه مبارک رمضان و همچنین عرض تبریک پیشاپیش به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، بدین وسیله از داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های دارای شرایط خاص و یا بورسیه در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۶ درج گردیده، دعوت می‌نماید با توجه به نکات ذیل و براساس برنامه زمانی مشخص شده مربوط به کدرشته محل ذیربط، برای مصاحبه، آزمون اختصاصی، آزمون تشریحی، آزمون پروژه و سایر مراحل گزینش مورد لزوم به نشانی مشخص شده مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه برای شرکت در مراحل فوق، به منزله انصراف داوطلب از گزینش در کد رشته محل یا رشته محلهای انتخابی مربوط تلقی می‌گردد و فرصت دیگری برای انجام مراحل مذکور وجود نخواهد داشت.

یادآوری: داوطلبان مذکور لازم است قبل از اقدام برای مراجعه به محل مصاحبه به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه مورد نظر (درصورت وجود) مراجعه تا چنانچه تغییری در برنامه زمانی مصاحبه بعمل آمده، از آن مطلع شوند.

ضمناً شایان ذکر است:
۱- کلیه داوطلبانی که در کد رشته‌ امتحانی۱۱۳۱، ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۶، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۰، ۱۳۶۲ و ۱۳۶۴ مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی خود در موعد مقرر اقدام نموده‌اند، حسب مورد لازم است برای شرکت در مصاحبه و یا آزمون پروژه اقدام نمایند. بدیهی است برای این کد رشته‌های امتحانی اسامی چند برابر اعلام نخواهد شد و به داوطلبانی که مبادرت به انتخاب کد محل تحصیل مربوط، ننموده‌اند توصیه می‌گردد برای شرکت در مصاحبه و یا دریافت کارت شرکت در پروژه اقدام ننمایند.

۲- آن دسته ازداوطلبانی که باتوجه به اولویت کدرشته محل های انتخابی شانس قبولی در رشته های انتخابی قبل از کدرشته های شرایط خاص و بورسیه (کدرشته های موضوع این اطلاعیه) و همچنین دانشگاه شاهد را داشته‌اند در فهرست معرفی شدگان چند برابر قرار نگرفته اند. بدیهی است این داوطلبان در صورت هرگونه سوال پس از اعلام نتایج نهایی (شهریور ماه) و با توجه به کارنامه کدرشته محل های انتخابی می‌توانند با این سازمان مکاتبه نمایند.

الف – نام و کد رشته‌های امتحانی که پذیرش دانشجو در برخی از کد رشته محلهای تحصیلی آن به صورت شرایط خاص و یا بورسیه می‌باشد:

نام رشته امتحانی کدرشته
زبان وادبیات فارسی ۱۱۰۱
سنجش‌از دوروسیستم‌اطلاعات‌جغرافیایی ۱۱۰۳
مجموعه زبان عربی ۱۱۰۴
مجموعه تربیت بدنی وعلوم ورزشی ۱۱۰۶
مجموعه تاریخ ۱۱۰۷
مجموعه علوم اجتماعی ۱۱۰۸
مجموعه زبان شناسی ۱۱۱۰
مجموعه الهیات ومعارف اسلامی /۱ ۱۱۱۱
مجموعه الهیات ومعارف اسلامی /۲ ۱۱۱۲
مجموعه الهیات ومعارف اسلامی /۳ ۱۱۱۳
مجموعه الهیات ومعارف اسلامی /۴ ۱۱۱۴
مجموعه الهیات ومعارف اسلامی /۵ ۱۱۱۵
مجموعه فلسفه ۱۱۱۶
مجموعه علوم تربیتی /۱ ۱۱۱۷
مجموعه علم اطلاعات ودانش شناسی ۱۱۱۹
مجموعه حقوق ۱۱۲۶
مجموعه علوم سیاسی وروابطبین الملل ۱۱۳۰
مجموعه مطالعات جهان ۱۱۳۱
مجموعه روانشناسی /۱ ۱۱۳۳
مطالعات زنان ۱۱۳۷
مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی ۱۱۳۸
مددکاری اجتماعی ۱۱۳۹
مجموعه مدیریت ۱۱۴۲
مشاوره ۱۱۴۳
مجموعه کسب‌و کارو امورشهری ۱۱۴۸
مدرسی معارف اسلامی ۱۱۵۲
مجموعه شیمی ۱۲۰۳
مجموعه فیزیک ۱۲۰۴
مجموعه فوتونیک ۱۲۰۵
مجموعه زیست شناسی علوم‌سلولی‌ومولکولی ۱۲۰۶
مجموعه امار ۱۲۰۷
مجموعه ریاضی ۱۲۰۸
مجموعه علوم کامپیوتر ۱۲۰۹
زیست شناسی -علوم گیاهی ۱۲۱۳
زیست شناسی -علوم جانوری ۱۲۱۴
مجموعه مهندسی برق ۱۲۵۱
مجموعه مهندسی پلیمر ۱۲۵۵
مجموعه مهندسی معماری کشتی ۱۲۵۶
مجموعه مهندسی شیمی ۱۲۵۷
مهندسی صنایع ۱۲۵۹
مجموعه مهندسی عمران ۱۲۶۴
مجموعه مهندسی مکانیک ۱۲۶۷
مجموعه مهندسی موادومتالورژی ۱۲۷۲
نانوفناوری -نانومواد ۱۲۷۳
مهندسی فناوری اطلاعات /ای تی / ۱۲۷۶
مهندسی کامپیوتر ۱۲۷۷
مهندسی هوافضا ۱۲۷۹
مهندسی شیمی‌بیوتکنولوژی و داروسازی ۱۲۸۵
مجموعه مهندسی کشاورزی -زراعت واصلاح نباتات ۱۳۰۳
علوم و مهندسی باغبانی ۱۳۰۵
مجموعه مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک ۱۳۰۸
حشره شناسی کشاورزی ۱۳۱۴
بیوتکنولوژی کشاورزی ۱۳۲۴
مجموعه معماری ۱۳۵۲
مجموعه هنرهای نمایشی وسینما ۱۳۵۷
مجموعه هنرهای تصویری و طراحی ۱۳۵۸
مجموعه هنرهای پژوهشی وصنایع دستی ۱۳۵۹

ب ـ برنامه زمانی شرکت در مصاحبه و سایر مراحل گزینش رشته‌های دارای شرایط خاص و یا بورسیه
(۱) داوطلبانی که اسامی آنان در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به عنوان معرفی شده یک و یا دو کد رشته محل دارای شرایط خاص و یا بورسیه از رشته امتحانی مربوط درج شده، لازم است با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه‌های راهنمای شماره ۱ و ۲ آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۶، مفاد شرایط و ضوابط اختصاصی کدرشته محلهای دارای شرایط خاص و بورسیه (مندرج در بند «ح» از صفحه ۲۵۳ الی ۲۵۷ دفترچه راهنمای شماره ۲ درج شده است) و این اطلاعیه در موعد مقرر برای انجام مصاحبه، آزمون اختصاصی و یا سایر مراحل گزینش به محل ذیربط مراجعه نمایند. در غیر اینصورت در گزینش نهایی در کدرشته محل انتخابی مربوط گزینش نخواهند شد.
(۲) داوطلبان علاوه بر دارا بودن شرایط بند فوق لازم است شرایط و ضوابط اختصاصی موسسه دارای شرایط خاص و یا دستگاه اجرایی بورس دهنده را نیز دارا باشند. داوطلبان می‌توانند برای کسب اطلاعات دقیقتر به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه ذیربط مراجعه نمایند.
(۳) به هنگام گزینش نهایی در هر کدرشته محل اعلام شده برای داوطلب در این اطلاعیه، داوطلبانی شرکت داده خواهند شد که نتیجه مصاحبه، آزمون اختصاصی و سایر مراحل گزینش آنان توسط مراجع ذیربط تایید شده باشد.
(۴) بدیهی است پس از انقضای مهلت مقرر برای شرکت در مصاحبه و یا آزمون اختصاصی، هیچ‌گونه تقاضایی قابل پذیرش نمی‌باشد. لذا به داوطلبان تاکید می شود که در مهلت مقرر تعیین شده به محل ذیربط مراجعه نمایند.
۱-پژوهشکده‌ امام‌ خمینی‌(ره‌) و انقلاب‌ اسلامی‌
معرفی‌شدگان می‌توانند برای اطلاع از زمان و مواد مصاحبه، مکان مصاحبه و مدارک مورد نیازی که لازم است معرفی شدگان در روز مصاحبه به همراه داشته باشند به پایگاه اطلاع‌رسانی این پژوهشکده به نشانی www.ri-khomeini.ac.ir مراجعه نمایند. شماره تماس ضروری ۵۱۰۸۵۵۳۸-۰۲۱٫
۲-پژوهشکده‌ مطالعات واژه گزینی – تهران
کلیه معرفی شدگان لازم است برای انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش در روز دوشنبه مورخ ۱۹/۴/۹۶ به آدرس تهران- میدان ونک- ضلع شرقی بزرگراه شهید حقانی، بعد از ایستگاه متروی حقانی، خروجی کتابخانه ملی و فرهنگستانهای جمهوری اسلامی ایران، سمت راست، فرهنگستان زبان و ادب فارسی، طبقه اول پژوهشکده مطالعات و واژه گزینی مراجعه نمایند.
شماره‌های تلفن برای کسب هرگونه اطلاع: ۸۸۶۴۲۴۵۸ – ۸۸۶۴۲۴۶۵ – ۰۹۱۲۶۰۷۳۰۲۷
مدارک مورد نیاز: دو قطعه عکس رنگی پشت سفید ۳*۴ – کپی و اصل تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی – پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۶٫
۳- دانشکده‌ روابط بین‌الملل وزارت امور خارجه
از کلیه معرفی‌شدگان روزهای یک‌شنبه مورخ ۱۸/۴/۹۶ لغایت چهار‌شنبه ۲۸/۴/۹۶در محل این دانشکده مصاحبه بعمل خواهد آمد.
مدارک لازم در هنگام مصاحبه: (۱) اصل شناسنامه یا کارت ملی و کپی آن، (۲) دو قطعه عکس ۴×۳، (۳) پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۶، (۴) مدرک زبان به شرح اعلام شده در دفترچه شماره ۲ راهنمای انتخاب رشته سنجش، (۵) رزومه علمی.
ضمناً کلیه اطلاعات مورد نیاز از طریق سایت این دانشکده به نشانی: http://www.sir.ac.ir به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.
۴- دانشکده‌ صدا و سیمای‌ جمهوری‌ اسلامی ایران – واحد قم
معرفی شدگان لازم است برای انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش از تاریخ ۱۷/۴/۹۶ لغایت ۲۷/۴/۹۶ به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه به نشانی www.qomirib.ac.ir مراجعه نمایند

۵- دانشکده‌ غیر انتفاعی اصول‌ الدین
معرفی‌شدگان می‌توانند با همراه داشتن مدارک زیر و براساس مندرجات جدول ذیل برای انجام مصاحبه به آدرس شعبه مربوط مراجعه نمایند.

شعبه تاریخ روز ساعت کد محل جنس
دزفول ۱۲/۴/۹۶ دوشنبه ۹ الی ۱۶ ۱۲۱۸۹ زن
۱۳/۴/۹۶ سه شنبه ۹ الی ۱۶ ۱۲۱۹۲ مرد
تهران داوطلبان کدرشته محلهای ۱۲۱۹۰، ۱۲۱۹۱ و ۱۲۶۵۱ و ۱۲۶۵۲ جهت تحویل مدارک و تنظیم زمان مصاحبه در تاریخ‌های ۱۱ و ۱۲/۴/۹۶ از ساعت ۸ الی ۱۴ به آدرس ذیل مراجعه نمایند.
ضمنا تاریخ مصاحبه ۱۸/۴/۹۶ می‌باشد.

۱- نشانی مرکز تهران: خیابان ولیعصر(عج) – ضلع شمالی میدان ولیعصر(عج) – خیابان شهید فخاری – پلاک ۲۱ – تلفن ۸۸۹۳۴۰۳۶-۸۸۹۳۴۰۳۷-۰۲۱
۲- نشانی مرکز دزفول: خیابان امام خمینی جنوبی– جنب ورزشگاه شهید ناحی – تلفن: ۴۲۳۲۱۶۶۳-۰۶۱
مدارک مورد نیاز: (الف) ارائه مدرک کارشناسی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا گواهی پایان تحصیلات و ریز نمرات‌ آن. (ب) تصویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی. (ج) دو قطعه عکس پشت‌نویسی شده. (د) یک عدد پوشه (ه‍ ) پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۶٫ (و) تکمیل فرم مشخصات داوطلب.
ضمناً آدرس وب سایت دانشکده www.osoolqom.ir اعلام می‌گردد.

۶- دانشکده غیرانتفاعی رفاه – تهران (ویژه خواهران)
کلیه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشکده لازم است براساس جدول ذیل برای انجام مصاحبه مراجعه نمایند.

رشته امتحانی کدرشته محل زمان مصاحبه ساعت
مشاور خانواده ۱۵۶۷۴ شنبه ۳۱/۴/۹۶ ۹:۰۰ صبح لغایت ۱۶:۰۰ (۴ بعداز ظهر)
روانشناسی عمومی ۱۴۱۴۹ یک‌شنبه ۱/۵/۹۶
حقوق خانواده ۱۳۸۱۳ دوشنبه ۲/۵/۹۶
فقه و مبانی حقوق اسلامی ۱۲۴۶۱ سه‌شنبه ۳/۵/۹۶
آموزش ریاضی ۱۸۵۱۹ چهارشنبه ۴/۵/۹۶
مطالعات فرهنگی ۱۱۹۱۴ پنجشنبه ۵/۵/۹۶

مصاحبه به صورت عمومی و تخصصی رشته مربوطه انجام خواهدشد.
مدارک مورد نیاز: کارت شناسایی – پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۶٫
آدرس: تهران – میدان بهارستان- ضلع شرقی مجلس شورای اسلامی- خیابان علامه شریف رضی- ابتدای خیابان مردم- خیابان شهید ندایی‌پور.
تلفن تماس ۳۵۰۷۴۲۸۲- ۰۲۱ – سامانه اینترنتی: www.refah.ac.ir
۷- دانشگاه اصفهان
از کلیه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت رشته‌ امتحانی ۱۱۱۱ مجموعه الهیات و معارف اسلامی- علوم قرآنی (کدرشته‌محلهای ۱۲۱۱۳ و ۱۲۱۳۸) این دانشگاه در تاریخ ۱۲/۴/۹۶ از ساعت ۱۰:۰۰ صبح در این دانشگاه با شرایط زیر مصاحبه بعمل خواهد آمد. (۱) توانایی قرائت صحیح منطبق با استانداردهای ملی. (۲) مدرک مرتبط لیسانس. (۳) رتبه حفظ و قرائت. (۴) گواهی آموزشی قرآن و حفظ. (۵) نگارش‌های مرتبط به آموزش قرآن.
۸-دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی
برای رشته‌های این دانشگاه اسامی چند برابر ظرفیت در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام نشده است. زمان برگزاری مصاحبه و سایر موارد به طریق مقتضی توسط دانشگاه مذکور به اطلاع داوطلبان ذینفع خواهد رسید.
۹- دانشگاه‌ امام صادق(ع)
آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان چند برابر ظرفیت برای دانشگاه امام صادق(ع) اعلام شده است، باید مطابق مفاد شرایط و ضوابط مندرج در انتهای دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۶ در موعد مقرر اقدام لازم را انجام داده باشند.
ضمناً به اطلاع داوطلبان خواهر متقاضی رشته‌ معارف اسلامی و حقوق (حقوق خانواده) می‌رساند مصاحبه شفاهی از داوطلبان رشته‌های مذکور که در مرحله نخست آزمون کتبی (در تاریخ ۸/۵/۹۶) این دانشگاه پذیرفته شوند، در تاریخ ۱۰مردادماه سال جاری برگزار می‌گردد.
۱۰- دانشگاه پیام نور
الف- به اطلاع کلیه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت کد رشته امتحانی ۱۱۴۸ (رشته مدیریت امور شهری) می‌رساند این دانشگاه با توجه به عدم برگزاری مصاحبه در دوره مذکور، همان نمرات اکتسابی داوطلبان در آزمون را ملاک قرار داده و نیازی به انجام مصاحبه ندارد و بنابراین در این مرحله اسامی چند برابر اعلام نمی‌شود و پذیرش نهایی نیز بصورت متمرکز خواهد بود. بدیهی است چنانچه پذیرفته شدگان شرایط مندرج در دفترچه راهنمای شماره یک این آزمون را برای رشته مدیریت امور شهری رعایت ننموده باشند، دانشگاه نسبت به لغو قبولی ایندسته از داوطلبان اقدام خواهد نمود.
۱۱- دانشگاه تهران
آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه تهران اعلام شده است؛ لازم است برای اطلاع دقیق از زمان و مکان انجام مصاحبه و بررسی صلاحیت عمومی و مدارک مورد نیاز پس از انتشار این اطلاعیه، به پایگاه اطلاع‌رسانی این دانشگاه به نشانی ut.ac.irمراجعه نمایند.
۱۲- دانشگاه جامع امام‌ حسین‌ (ع‌) – تهران
آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه جامع امام حسین(ع) اعلام شده است؛ لازم است برای اطلاع دقیق از زمان و مکان انجام مصاحبه و بررسی صلاحیت عمومی و مدارک مورد نیاز پس از انتشار این اطلاعیه، به پایگاه اطلاع‌رسانی این دانشگاه به نشانی www.ihu.ac.ir مراجعه نمایند.
شایان ذکر است اسامی معرفی شدگان کد رشته‌های امتحانی ۱۱۵۴، ۱۱۵۵، ۱۱۵۶ و ۱۱۵۷ در این مرحله درج نگردیده است و داوطلبان باید موضوع را از طریق دانشگاه جامع امام حسین (ع) پیگیری نمایند.
۱۳- دانشگاه شاهد
آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد (باتوجه به کد رشته امتحانی) اعلام شده است؛ لازم است برای اطلاع دقیق از زمان و مکان انجام مصاحبه و بررسی صلاحیت عمومی و مدارک مورد نیاز پس از انتشار این اطلاعیه، به پایگاه اطلاع‌رسانی این دانشگاه به نشانی shahed.ac.ir مراجعه نمایند.
ضمناً تاریخ مصاحبه ۱۵ و ۱۶ تیر و ۲۲ و ۲۳ تیر ۹۶ می‌باشد.
۱۴- دانشگاه شهید مطهری
کلیه معرفی شدگان لازم است برای ثبت‌نام و سایر مراحل پذیرش به سامانه آموزش این دانشگاه به نشانی اینترنتی: www.golestan.motahari.ac.ir مراجعه نمایند و کلیه اطلاعیه‌ها و امور مربوط به ثبت‌نام صرفاً از طریق سامانه فوق و پایگاه اطلاع رسانی این دانشگاه به نشانی www.motahari.ac.ir در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.
۱۵- دانشگاه‌ صدا و سیمای‌ جمهوری‌ اسلامی ایران – تهران
معرفی شدگان لازم است برای اطلاع از جدول زمانبندی مصاحبه پس از انتشار این ویژه نامه به پایگاه اطلاع‌رسانی این دانشگاه به نشانی www.iribu.ac.ir مراجعه و با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در روز مصاحبه به آدرس تهران: خیابان ولیعصر (عج)- ابتدای بزرگراه نیایش – دانشگاه صدا و سیما اداره کل آموزش دانشگاه مراجعه نمایند.
مدارک مورد نیاز: (۱) اصل و یک برگ تصویر مدرک تحصیلی دوره کارشناسی. (۲) گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان ترم آخر با قید معدل و تعداد واحدهای گذرانده. (۳) ۶ قطعه عکس ۴×۳ پشت نویسی شده. (۴) اصل و یک برگ تصویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی. (۵) مدرکی که روشن کننده وضعیت نظام وظیفه داوطلب باشد (یک سری برای برادران). (۶) یک برگ گواهی رسمی برای داوطلبان عزیز شاهد، ایثارگر و … . (۷) داوطلبان رشته کارشناسی ارشد تهیه کنندگی و کارشناسی ارشد رادیو درصورتیکه آثار و یا نمونه کارهای هنری تولید شده توسط خودشان از قبیل فیلم، عکس، نقاشی، شعر، صنایع دستی، داستان، فیلمنامه، نمایشنامه و آثار پژوهشی دارند به همراه داشته باشند.
تذکرات:(۱) دارا بودن کلیه شرایط و ضوابط اختصاصی پذیرش دانشجو در دانشگاه صدا و سیما (مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته) برای کلیه معرفی شدگان الزامی است، در غیر این صورت از پذیرش ایشان ممانعت بعمل خواهد آمد. (۲) عدم مراجعه داوطلبان در تاریخهای مقرر بمنزله انصراف قطعی تلقی شده و به مراجعات بعد از آن ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۱۶- دانشگاه‌ صنعتی‌ شریف
شرکت مگا موتور (گروه صنعتی سایپا)‌
کلیه معرفی شدگان لازم است برای انجام مراحل مصاحبه در روز دوشنبه مورخ ۱۹/۴/۹۶ از ساعت ۹ الی ۱۲ به آدرس کیلومتر ۱۸ جاده قدیم کرج (بزرگراه فتح)، بلوار گلستانک، بلوار زامیاد، شرکت مگاموتور سایپا مراجعه نمایند.
مدراک مورد نیاز جهت شرکت در مصاحبه: (۱) اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی. (۲) دو قطعه عکس. (۳) پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۶٫ (۴) آخرین مدرک تحصیلی.

۱۷- دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
کلیه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشکده لازم است براساس جدول ذیل برای انجام مصاحبه مراجعه نمایند.

کدرشته محل عنوان رشته – گرایش همکاری تاریخ مدارک
۲۰۴۸۱ مهندسی صنایع – گرایش سیستمهای کلان اقتصادی و اجتماعی با همکاری سازمان مدیریت صنعتی ۲۴ و ۲۵/۴/۹۶ متقاضیان بایستی مدارک زیر را در روز مصاحبه همراه داشته باشند:
۱- شناسنامه و کارت ملی ۲- مستندات سابقه کار مرتبط با رشته. ۳- مدرک و ریز نمرات مقطع کارشناسی
۴- توصیه نامه(در صورت وجود)
۲۰۵۴۱ مهندسی صنایع گرایش لجستیک و زنجیره تامین ۱۸ و ۱۹/۴/۹۶
۱۵۷۸۸ مدیریت کسب و کار گرایش بازاریابی ۱۹ و ۲۰/۴/۹۶
۱۵۸۲۰ مدیریت کسب و کار گرایش مالی ۱۷ و ۱۸/۴/۹۶
۲۰۶۶۴ مهندسی نقشه برداری گرایش سنجش از دور دوره مشترک با دانشگاه TWENTEهلند ۱۹/۴/۹۶

متقاضیان میبایست مدارک خود را حداکثر تا تاریخ ۱۶/۴/۹۶ در قالب یک فایل PDFیا ZIPبه آدرس ایمیل[email protected]ارسال نمایند
فرم شماره یک اطلاعات فردی موجود در پرتال دوره‌های بین‌الملل دانشگاه- اسکن مدرک زبان(درصورت‌دارابودن)
– اسکن اصل دانشنامه یا گواهی‌نامه موقت کارشناسی (برای دانشجویان سال آخر، فرم مندرج در دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش الزامی‌است)- اسکن ریز نمرات در مقطع کارشناسی- اسکن شناسنامه و کارت ملی- اسکن عکس رنگی با ضمیمه سفید در حجم حداکثر یک مگابایت و ابعاد ۳۶۰*۴۸۰ پیکسل- اسکن صفحه اول پاسپورت(درصورت دارا بودن)- رزومه فردی شامل مقالات، افتخارات، جوایز کسب شده و … حداکثر در دو صفحه به زبان انگلیسی همراه با مسنتدات مربوطه
۲۰۶۶۵ مهندسی نقشه برداری گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی(GIS)
۲۲۱۹۵ مهندسی مواد گرایش شناسایی و انتخاب مواد مهندسی دوره مشترک با دانشگاه MISIS مسکو ۲۰/۴/۹۶
۲۳۰۳۳ مهندسی هوافضا گرایش جلوبرندگی دوره مشترک با دانشگاه MAI مسکو ۲۱/۴/۹۶
۲۳۰۳۴ مهندسی هوافضا گرایش مهندسی فضایی ۲۱/۴/۹۶

۱۸- دانشگاه‌ صنعتی‌ مالک‌ اشتر
این دانشگاه تاریخ‌های ۱۷/۴/۹۶ لغایت ۲۱/۴/۹۶ در تهران و ۲۴/۴/۹۶ لغایت ۲۶/۴/۹۶ در شاهین شهر را جهت مراجعه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت در سال جاری در نظر گرفته ‌است. ضمناً اطلاعیه اصلی دعوت به مصاحبه داوطلبان در وب سایت دانشگاه به آدرس www.golestan.mut.ac.ir قرار گرفته و از طریق پیامک نیز اطلاع رسانی خواهدشد.

۱۹- دانشگاه علامه طباطبایی
الف) از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های بیم‌سنجی (کدرشته محلهای ۱۷۷۷۰ و ۱۷۸۰۳) از کدرشته امتحانی ۱۲۰۷ و مطالعات منطقه‌ای (کدرشته محلهای ۱۳۹۴۰ و ۱۳۹۴۸) از کدرشته امتحانی ۱۱۳۰ موسسه آموزش عالی بیمه اکو این دانشگاه در روز یکشنبه مورخ ۱۱/۴/۹۶ راس ساعت ۹:۰۰ صبح آزمون کتبی بعمل خواهد آمد و پس از آن مصاحبه شفاهی از پذیرفته شدگان آزمون کتبی به عمل خواهد آمد و لازم است داوطلبان از ساعت ۸:۰۰ صبح جهت کنترل مدارک هویتی و دریافت کارت در موسسه حضور داشته باشند.
محل برگزاری آزمون و مصاحبه: تهران- خیابان شهید بهشتی – خیابان خالد اسلامبولی – خیابان هفتم بخارست- شماره ۱۴- موسسه آموزش عالی بیمه اکو.
مدراک مورد نیاز: (۱) پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۶٫ (۲) چنانچه داوطلبان مدارکی دال برگذراندن آزمونهای استاندارد زبان انگلیسی نظیر تافل و آیلتس دارند، مستندات مربوطه را همراه داشته باشند. (۳) اصل کارت ملی یا شناسنامه برای احراز هویت.
ب) از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌ مدیریت خدمات اجتماعی (کدرشته محلهای ۱۱۹۰۳ و ۱۱۹۰۹) از کدرشته امتحانی ۱۱۰۸ این دانشگاه در روزهای دوشنبه ۱۹/۴/۹۶ و سه‌شنبه ۲۰/۴/۹۶ از ساعت ۸:۰۰ صبح الی ۱۶:۰۰ (۴ بعدازظهر) در نشانی تهران- خیابان شریعتی – تقاطع بزرگراه همت – خیابان شهید داود گل‌نبی (کتابی سابق)– جنب بیمارستان نگاه – پلاک ۱۱ مصاحبه بعمل خواهد آمد.
مدراک مورد نیاز: (۱) اصل و تصویر مدرک کارشناسی. (۲) اصل و تصویر کارنامه کارشناسی. (۳) اصل و کپی سوابق پژوهشی(کتاب و مقاله). (۴) اصل و کپی سوابق آموزشی(تدریس). (۵) اصل و کپی سوابق اجرایی مرتبط. (۶) اصل و کپی مدارک معتبر زبان خارجی. (۷) اصل و کپی مدارک معتبر آشنایی با کامپیوتر. (۸) اصل کارت ملی یا شناسنامه برای احراز هویت.
ج) کلیه معرفی شدگان کدرشته امتحانی۱۱۳۹(مددکاری اجتماعی) لازم است برای انجام مراحل مصاحبه در روزهای دوشنبه ۱۹/۴/۹۶ و سه‌شنبه ۲۰/۴/۹۶ از ساعت ۸:۰۰ صبح لغایت ۱۶:۰۰ (۴ بعدازظهر) به آدرس تهران- خیابان شریعتی – تقاطع بزرگراه همت – خیابان شهید داود گل‌نبی (کتابی سابق)– جنب بیمارستان نگاه – پلاک ۱۱ مراجعه نمایند.
مدراک مورد نیاز: (۱) اصل و تصویر مدرک کارشناسی. (۲) اصل و تصویر کارنامه کارشناسی. (۳) اصل و کپی سوابق پژوهشی(کتاب و مقاله). (۴) اصل و کپی سوابق آموزشی(تدریس). (۵) اصل و کپی سوابق اجرایی مرتبط. (۶) اصل و کپی مدارک معتبر زبان خارجی. (۷) اصل و کپی مدارک معتبر آشنایی با کامپیوتر. (۸) اصل کارت ملی یا شناسنامه برای احراز هویت.
د) کلیه معرفی شدگان کدرشته امتحانی ۱۱۴۸ (رشته مدیریت امور شهری) لازم است برای انجام مراحل مصاحبه در روز چهارشنبه مورخ ۱۴/۴/۹۶ از ساعت ۸:۳۰ صبح به نشانی تهران- بلوار دهکده المپیک- تقاطع بزرگراه شهید همت- دانشکده مدیریت و حسابداری دفتر گروه مدیریت دولتی این دانشگاه مراجعه نمایند.
همراه داشتن مدارک ذیل جهت انجام مصاحبه الزامی است:
(۱) سوابق علمی و حرفه‌ای. (۲) سوابق شغلی و سوابق پژوهشی. (۳) مدرک فارغ التحصیلی کارشناسی. (۴) رتبه کسب شده در آزمون کارشناسی ارشد. (۵) اصل کارت ملی یا شناسنامه برای احراز هویت

۲۰- دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) – نوشهر
کلیه معرفی شدگان لازم است برای انجام مراحل مصاحبه در تاریخهای ۲۰ و ۲۱/۴/۹۶ به آدرس نوشهر، خیابان شهید عمادالدین کریمی، مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر مراجعه نمایند.
مدراک مورد نیاز جهت شرکت در مصاحبه: (۱) برای دانشجویان ترم آخر تحصیلی مقطع کارشناسی گواهی مخصوص معدل برابر فرم صفحه ۲۵۸ دفترچه انتخاب رشته. (۲) برای دانش آموختگان مقطع کارشناسی ریز نمرات دوره کارشناسی. (۳) نسخه چاپی کارنامه دعوت به مصاحبه.
ضمنا معرفی شدگان لازم است برای اطلاع از سایر شرایط و ضوابط مصاحبه به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه ذیربط مراجعه نمایند.

۲۱- دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری
کلیه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشگاه لازم است براساس جدول ذیل برای انجام مصاحبه مراجعه نمایند.

ردیف روز تاریخ ساعت رشته
۱ یک شنبه ۱۱/۴/۹۶ ۰۰/۸ صبح حقوق خصوصی- حقوق جزا و جرم شناسی- حقوق عمومی- حقوق دادرسی اداری
۲ دوشنبه ۱۲/۴/۹۶ ۰۰/۸ صبح حقوق خانواده- حقوق کیفری اطفال و نوجوانان- مدیریت دادگستری
۳ سه‌شنبه ۱۳/۴/۹۶ ۰۰/۸ صبح حقوق حمل و نقل تجاری- حقوق اسناد و قراردادهای تجاری- مدیریت نظارت و بازرسی
۴ چهارشنبه ۱۴/۴/۹۶ ۰۰/۸ صبح حقوق ثبت اسناد و املاک – حقوق شرکتهای تجاری- مدیریت اصلاح و کیفرهای قضایی- حقوق بین‌الملل

مدراک مورد نیاز جهت شرکت در مصاحبه: (۱) اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه. (۲) اصل و کپی کارت ملی. (۳) اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت دائم با تعهد ۱۰ ساله به قوه قضاییه (غیراز داوطلبانیکه از معافیت تحصیلی استفاده می‌کنند). (۴) یک قطعه عکس ۴*۳پشت نویسی شده. (۵) اصل و کپی مدرک کارشناسی و ریز نمرات. (۶) تکمیل کاربرگ مربوطه (این کاربرگ در سایت دانشگاه بارگذاری خواهدشد). (۷) تصویر حکم کارگزینی برای داوطلبان کدرشته های مخصوص شاغلان قوه قضاییه. (۸) پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۶٫
کلیه معرفی‌شدگان لازم است برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد چگونگی مصاحبه به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه به نشانی www.ujsas.ac.ir قسمت پرتال داوطلبان تحصیل در دانشگاه علوم قضائی مراجعه نمایند. آدرس: تهران – خیابان انقلاب- بعد از چهارراه ولیعصر(عج)- نرسیده به پل کالج- خیابان خارک- پلاک ۹٫

۲۲- دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم – سازمان اوقاف و امور خیریه
کلیه معرفی شدگان لازم است برای انجام مراحل مصاحبه در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه مورخ ۱۴ و ۱۵/۴/۹۶ مراجعه نمایند.
مکان مصاحبه: یکی از کدرشته محلهای این دانشگاه که داوطلب برای انجام مصاحبه به آن معرفی شده است.
مدراک مورد نیاز جهت شرکت در مصاحبه: (۱) تصویر فرم انتخاب رشته داوطلب. (۲) تصویر کارنامه داوطلب. (۳) تصویر کارت ملی داوطلب. (۴) تصویر مستندات علمی و پژوهشی و قرآنی و فرهنگی و …

۲۳- دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری
از معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت ارگانهای بورس دهنده در رشته‌های مندرج به شرح جدول ذیل در دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری با همراه داشتن مدارک مورد نیاز مصاحبه بعمل خواهد آمد.
مدارک مورد نیاز: مدرک کارشناسی – کپی کارت ملی و شناسنامه – دو قطعه عکس – ریزنمرات کارشناسی و پرینت خدمتی

رشته تاریخ مصاحبه
هوا فضا- آیرودینامیک، سازه و سوانح هوایی و صلاحیت پروازی ۱۰ و ۱۱/۴/۹۶
مخابرات سیستم و مخابرات موج و میدان ۱۲ و ۱۳/۴/۹۶

۲۴- دانشگاه غیر انتفاعی ادیان و مذاهب – قم
معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت لازم است برای اطلاع از زمان و مکان مصاحبه و مدارک مورد نیاز به سامانه اینترنتی این دانشگاه به نشانی www.urd.ac.ir مراجعه نمایند.

۲۵- دانشگاه غیرانتفاعی امیر المؤمنین(ع) – اهواز
از معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشگاه به شرح جدول ذیل مصاحبه بعمل خواهد آمد.

رشته زمان مصاحبه ساعت
علوم قران و حدیث شنبه ۲۴/۴/۹۶ ۹ صبح
کلام شیعه- زبان و ادبیات عرب یک شنبه ۲۵/۴/۹۶ ۹ صبح
فقه و مبانی حقوق اسلامی دوشنبه ۲۶/۴/۹۶ ۹ صبح

مدارک مورد نیاز:
۱- کپی شناسنامه و کارت ملی. ۲- اصل و کپی مدرک کارشناسی و ریز نمرات. ۳- وضعیت نظام وظیفه. ۴- دو قطعه عکس ۴×۳٫ ۵- پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۶٫
ضمناً لازم است برای اطلاع از زمان دقیق مصاحبه، منابع آزمون و مدارک مورد نیازی که لازم است معرفی شدگان در روز مصاحبه به همراه داشته باشند به سامانه اینترنتی موسسه مذکور به نشانیhttp://amiralmoemenin.ac.irمراجعه نمایند.
مکان مصاحبه: اهواز – امانیه – بلوار امام موسی صدر- جنب پل چهارم – پلاک ۲۹ – تلفن: ۳۳۳۷۵۲۵-۰۶۱۱

۲۶- دانشگاه غیرانتفاعی باقرالعلوم(ع) – قم
معرفی‌شدگان لازم است برای تعیین نوبت مصاحبه در روزهای یک شنبه و دو‌شنبه مورخ ۱۱ و ۱۲ تیر ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۹:۰۰ صبح تا ۱۳:۰۰ بصورت حضوری و یا از طریق تماس با شماره تلفن ۳۲۱۳۶۶۲۸-۰۲۵ اقدام نمایند.
مدارک لازم: یک قطعه عکس؛ تصویر شناسنامه از تمام صفحات؛ تصویرکارت ملی؛ تصویر کارت معافیت یا پایان خدمت (برای آقایان)؛ تصویر مدرک کارشناسی برای فارغ التحصیلان و یا اصل گواهی فراغت از تحصیل تا ۳۱/۶/۹۶ برای دانشجویان سال آخر؛ اصل گواهی حوزوی بر اساس شرایط اعلام شده در دفترچه شماره ۲٫
محل برگزاری مصاحبه: قم – پردیسان – انتهای بلوار دانشگاه – دانشگاه باقرالعلوم (ع). برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه به نشانی www.bou.ac.ir مراجعه نمایند.

۲۷- دانشگاه غیرانتفاعی خاتم تهران
کلیه معرفی شدگان لازم است برای انجام مراحل مصاحبه در تاریخهای ۲۰/۴/۹۶ لغایت ۲۷/۴/۹۶ به دانشگاه مذکور مراجعه نمایند.
مدراک مورد نیاز جهت شرکت در مصاحبه: (۱) اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی. (۲) ریز نمرات دوره کارشناسی. (۳) پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۶٫
داوطلبان گرامی جهت اطلاع از جزئیات تسهیلات و اشخاص واجد شرایط میتوانند به سایت دانشگاه خاتم به نشانی Khatam.ac.ir/qmetمراجعه یا با تلفن ۳-۸۹۱۷۴۰۰۲ تماس حاصل نمایند.

۲۸- دانشگاه غیرانتفاعی قرآن و حدیث- قم
معرفی شدگان لازم است از تاریخ ۱۲/۴/۹۶ جهت آگاهی از اطلاعات مرتبط با روز و ساعت مصاحبه ورودی در هر یک از کدرشته محلهای معرفی شده و اطلاع از مفاد کامل برنامه زمانی و مدارک مورد نیاز به سایت این دانشگاه به نشانی www.qhu.ac.ir مراجعه نمایند.

۲۹- دانشگاه غیرانتفاعی مذاهب اسلامی
– معرفی‌شدگان لازم است با در دست داشتن مدارک لازم برای انجام مراحل آزمون شفاهی در تاریخ مقرر به نشانی ذیل مراجعه نمایند.
مدارک مورد نیاز: (۱) پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۶، (۲) داوطلب لازم است لیست تمامی دروس گذرانده شده در مقطع کارشناسی را به همراه نمره اخذ شده با احتساب معدل کل دروس گذرانده از دانشگاه مربوطه دریافت و کپی آن را همراه سایر مدارک ارائه نماید. (در صورتی که دانشگاه مربوطه امکان تحویل لیست نمرات را نداشته باشد بایستی داوطلب نام تمامی دروس و نمرات را در یک برگ درج نموده، ضمن امضاء و تأیید آن توسط خود داوطلب نسبت به ارائه آن اقدام نماید). (۳) ارائه اصل مدرک یا گواهی موقت فراغت از تحصیل و یک برگ تصویر آن برای کسانی که در مقطع کارشناسی فارغ‌التحصیل شده‌اند. (۴) ارائه گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان سال آخر از محل تحصیل با ذکر تعداد واحد گذرانده و میانگین معدل کل. (۵) ارائه مدرک مربوط به وضعیت نظام وظیفه. (۶) دو قطعه عکس ۴×۳٫ (۷) تصویر کامل شناسنامه از تمام صفحات. (۸) تصویر کارت ملی.
شرایط عمومی:
۱- اعتقاد به دین مبین اسلام و نظام جمهوری اسلامی. ۲- نداشتن منع ادامه تحصیل از نظر نظام وظیفه عمومی. ۳- نداشتن سابقه محکومیت سیاسی و کیفری. ۴- التزام و تعهد عملی به تقریب مذاهب اسلامی. ۵- دارا بودن مدرک کارشناسی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
شرایط اختصاصی:
۱- دانشگاه تعهدی در برابر خوابگاه نخواهد داشت. ۲- ۵۰ درصد از هزینه‌های تحصیلی از پذیرفته شدگان اخذ می‌گردد. ۳- دانشجویان ممتاز و رتبه‌های برتر از نیمسال تحصیلی دوم به بعد بر اساس مقررات و ضوابط دانشگاه از پرداخت بخشی از شهریه معاف خواهند شد. ۴- دانشگاه تعهدی در برابر تقاضای تغییر رشته پذیرفته شدگان نخواهد داشت. ۵- دانشجویان بورسیه نهادهای مختلف از نظر تحصیلی تابع مقررات دانشگاه خواهند بود. ۶- کلاسها به صورت حضوری، تمام وقت و روزانه تشکیل می‌شود. ۷- درصورت تشخیص گروه آموزشی، واحدهایی به عنوان پیش نیاز و جبرانی ارائه خوهد شد.
مواد آزمون شفاهی:
– کلیه رشته‌ها (رشته‌های فقه مقارن و حقوق خصوصی اسلامی، فقه مقارن و حقوق جزای اسلامی، فقه مقارن و حقوق عمومی اسلامی، علوم قرآن و حدیث، تاریخ اسلام، فلسفه و کلام اسلامی و ادیان ابراهیمی) در حد دروس دوره کارشناسی مربوطه می باشد.
– اطلاعات عمومی و بین‌المللی در حوزه جهان اسلام.
– تاریخ برگزاری آزمون شفاهی برادران: روزهای چهار‌شنبه و پنج شنبه مورخ ۱۴/۴/۹۶ و ۱۵/۴/۹۶٫
– از ساعت ۸:۰۰ صبح الی ۱۳:۰۰ بعدازظهر.
– تاریخ برگزاری آزمون شفاهی خواهران: روزهای دوشنبه و سه‌شنبه مورخ ۱۲/۴/۹۶ و ۱۳/۴/۹۶٫
– از ساعت ۸:۰۰ صبح الی ۱۳:۰۰ بعدازظهر.
مکان‌آزمون: ‌تهران،‌ خیابان انقلاب، خیابان فلسطین جنوبی، خیابان شهید مهرداد روانمهر، پلاک ۳، دانشگاه مذاهب اسلامی‌
یادآوری مهم: داوطلبان گرامی می‌بایست پرسشنامه فردی دوره مذکور را از سایت دانشگاه پرینت گرفته و بعد از تکمیل، آن را در روز مصاحبه ارائه نمایند.

۳۰- دانشگاه‌ غیرانتفاعی معارف قرآن و عترت(ع)– اصفهان
معرفی‌شدگان لازم است برای انجام مراحل آزمون و مصاحبه با در دست داشتن مدارک مورد نیاز ذیل مطابق جدول زیر به نشانی اصفهان – بزرگراه شهید خرازی ـ ابتدای خیابان شهیدان غربی ـ دانشگاه معارف قرآن و عترت(ع) مراجعه نمایند. ضمناً داوطلبان برای کسب اطلاعات می‌توانند با شماره تلفن ۳۳۳۷۲۰۲۰- ۰۳۱ داخلی ۱۰۵ الی ۱۰۸ تماس حاصل و یا به پایگاه اینترنتی به نشانی www.icqt.ac.ir مراجعه نمایند.
جدول برنامه زمانی دانشکده معارف قرآنی به تفکیک خواهران و برادران

زمان مراجعه خواهران
روز تاریخ ساعت مراجعه حرف اول نام خانوادگی رشته داوطلب
شنبه ۱۷/۴/۹۶ ۸:۰۰ صبح از حرف «الف» تا حرف «ح» داوطلبین مجموعه‌های:
علوم قرآنی کد ۱۱۱۱
فقه و حقوق کد ۱۱۱۲
فلسفه و کلام کد ۱۱۱۳
فلسفه کد ۱۱۱۶
یکشنبه ۱۸/۴/۹۶ از حرف «خ» تا حرف «س»
دوشنبه ۱۹/۴/۹۶ از حرف «ش» تا حرف «ع»
سه شنبه ۲۰/۴/۹۶ از حرف «غ» تا حرف «ل»
چهارشنبه ۲۱/۴/۹۶ از حرف «م» تا حرف «ی»
شنبه ۲۴/۴/۹۶ ۸:۰۰ صبح از حرف «الف» تا حرف «چ» داوطلبین مجموعه
‌ روانشناسی کد ۱۱۳۳
یک شنبه ۲۵/۴/۹۶ از حرف «ح» تا حرف «ش»
دوشنبه ۲۶/۴/۹۶ از حرف «ص» تا حرف «ق»
سه شنبه ۲۷/۴/۹۶ از حرف «ک» تا حرف «ی»
زمان مراجعه برادران
روز تاریخ ساعت مراجعه حرف اول نام خانوادگی رشته داوطلب
سه شنبه ۱۳/۴/۹۶ ۸:۰۰ صبح از حرف «الف» تا حرف «ذ» داوطلبین کلیه رشته ها
چهارشنبه ۱۴/۴/۹۶ از حرف «ر» تا حرف «ظ»
پنجشنبه ۱۵/۴/۹۶ از حرف «ع» تا حرف «ی»

– منابع مصاحبه برای داوطلبان زیر مجموعه علوم قرآن و حدیث: (۱) تفسیر جزء اول قرآن بر اساس «تفسیر مجمع‌‌البیان» و «تفسیر المیزان». (۲) تاریخ قرآن (دکتر محمد باقر حجتی). (۳) علم‌الحدیث و درایه‌الحدیث (استاد کاظم مدیرشانه‌چی). (۴) فقه درحد توضیح المسائل مراجع. (۵) ترجمه و توضیح ۱۰ خطبه اول نهج‌البلاغه (مخصوص رشته نهج‌البلاغه). (۶) سیری در نهج‌البلاغه (استاد شهید مطهری) (مخصوص رشته نهج‌البلاغه).
– منابع مصاحبه برای داوطلبان رشته اخلاق کاربردی: (۱) فلسفه اسلامی: کتاب «بدایه الحکمه» علامه طباطبایی. (۲) فلسفه غرب: «کانت » مجتهدی. (۳) اخلاق: مبادی اخلاق در قرآن (جلد ۱۰ تفسیر موضوعی آیت‌اله جوادی آملی و اخلاق در قرآن جلد ۱ آیت‌اله مکارم شیرازی). (۴) منطق: کتاب «منطق» مظفر. (۵) فقه در حد توضیح المسائل مراجع.
– منابع مصاحبه برای داوطلبان رشته شیعه شناسی و مذاهب اسلامی: (۱) فلسفه اسلامی: کتاب «بدایه الحکمه» علامه طباطبایی. (۲) کلام: کتاب «کشف المراد» علامه حلی. (۳) منطق: کتاب «منطق» مظفر. (۴) فقه در حد توضیح المسائل مراجع.
– منابع مصاحبه برای داوطلبان رشته روانشناسی اسلامی: (۱) مباحث روانشناسی عمومی و روانشناسی تربیتی در حد کارشناسی. (۲) تعلیم و تربیت اسلامی کتاب نگاهی دوباره به تعلیم و تربیت اسلامی دکتر خسرو باقری.
– منابع مصاحبه برای داوطلبان رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی کد ۱۱۱۲: (۱) اصول فقه: کتاب اصول فقه علامه مظفر جلد اول (مباحث الفاظ). (۲) فقه: کتاب الروضه‌البهیه فی شرح المعه الدمشقیه شهید ثانی، ابواب طهارت، نکاح، متاجر(بیع)، قصاص و دیانت. (۳) حقوق مدنی: کتاب قواعد عمومی قراردادها دکتر حسین صفایی. (۴) حقوق جزا: کتاب حقوق جزای عمومی دکتر محمدعلی اردبیلی(قانون جدید).
مدارک مورد نیاز: (۱) اصل شناسنامه عکسدار همراه با یک نسخه تصویر از همه صفحات آن. (۲) اصل کارت ملی همراه با یک نسخه تصویر از آن. (۳) اصل مدرک کارشناسی یا گواهی فراغت از تحصیل همراه با یک نسخه تصویر از آن. (۴) تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی. (۵) پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۶ به همراه یک نسخه تصویر از آن. (۶) سه قطعه عکس ۴×۳ جدید. (خواهران الزاماً با چادر). (۷) اصل کارت پایان‌خدمت، معافیت دائم و یا دفترچه آماده به خدمت همراه با تصویر از آن. (۸) یک نسخه از سوابق فعالیتهای پژوهشی (در صورت انجام).

۳۱- دانشگاه فردوسی مشهد
– کلیه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت کد رشته امتحانی ۱۱۴۸ (رشته مدیریت امور شهری) لازم است برای انجام مراحل مصاحبه در روز یک‌شنبه مورخ ۱۸/۴/۹۶ ساعت ۹:۰۰ صبح در دانشکده ادبیات و علوم انسانی – آزمایشگاه ژئومورفولوژی این دانشگاه حضور بهم‌رسانند.
مدارک مورد نیاز: (۱) گواهی مربوط به اشتغال به کار مرتبط. (۲) مدرک قبولی در آزمون زبان. (۳) مدارک شناسایی. (۴)پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۶٫

۳۲- دانشگاه هنر اسلامی تبریز
از معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشگاه در روز یکشنبه مورخ ۱/۵/۹۶ و دوشنبه مورخ ۲/۵/۹۶ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶:۰۰ به نشانی تبریز – خیابان آزادی – مابین میدان حکیم نظامی و چهارراه طالقانی – دانشکده چندرسانه‌ای – دانشگاه هنر اسلامی تبریز مصاحبه بعمل خواهد آمد و لازم معرفی شدگان کارت ملی و یا شناسنامه خود را همراه داشته باشند.

۳۳- دانشگاه یزد
کلیه معرفی شدگان لازم است برای انجام مراحل مصاحبه در تاریخهای ۲۴ و ۲۵/۴/۹۶ به دانشکده علوم اجتماعی واقع در پردیس اصلی دانشگاه یزد مراجعه نمایند.
مدراک مورد نیاز جهت شرکت در مصاحبه: (۱) گواهی سوابق تحصیلی و دوره‌های آموزشی. (۲) گواهی سوابق شغلی. (۳) فعالیتهای پژوهشی (اعم از مقاله و طرح تحقیقاتی). (۴) مدارک مربوط به زبان انگلیسی.

۳۴- سازمان مدیرت صنعتی – تهران(غیرانتفاعی)
کلیه معرفی شدگان لازم است برای انجام مراحل مصاحبه در تاریخهای ۱۱/۴/۹۶، ۱۲/۴/۹۶ و ۱۸/۴/۹۶ صبح و بعداز ظهر به سازمان مدیریت صنعتی به نشانی تهران خیابان ولی‌عصر(عج)- نبش جام جم – سازمان مدیریت صنعتی – ساختمان آموزش- طبقه سوم- واحد تحصیلات تکمیلی مراجعه نمایند.
مدراک مورد نیاز جهت شرکت در مصاحبه: (۱) گواهی داشتن دو سال سابقه کار. (۲) تصویر مدرک کارشناسی. (۳) اصل و تصویر شناسنامه (۴) اصل و تصویر کارت ملی. (۵) اصل و تصویر کارت پایان وظیفه عمومی یا معافیت.
تلفن تماس: ۲۲۰۴۳۰۰۵-۰۲۱
۳۵- مؤسسه غیرانتفاعی هنر و اندیشه اسلامی – قم
معرفی شدگان لازم است برای اطلاع از زمان مصاحبه با شماره تلفن ۳۷۸۴۰۱۲۷-۰۲۵ تماس حاصل و یا به نشانی قم، بلوار بسیج (سی‌متری هنرستان) نبش کوچه ۲۰ مراجعه نمایند.
ج – برگزاری مصاحبه ورودی در کد رشته‌ امتحانی ۱۱۳۱ (مجموعه مطالعات جهان) و ۱۱۴۸ (مجموعه مدیریت کسب و کار و امور شهری) دانشگاه تهران
(۱) کلیه داوطلبانی که در کدرشته‌‌ امتحانی ۱۱۳۱(مجموعه مطالعات جهان) مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی خود در موعد مقرر اقدام نموده‌اند، لازم است با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه‌های راهنمای شماره ۱ و ۲ این آزمون و مفاد این اطلاعیه در موعد مقرر برای انجام مصاحبه ورودی به محل ذیربط مراجعه نمایند. در غیراینصورت در گزینش نهایی در کدرشته محل انتخابی مربوط گزینش نخواهند شد. بدیهی است اسامی داوطلبان مذکور در این اطلاعیه اعلام نخواهد شد.
(۲) به هنگام گزینش نهایی در هر کد رشته محل از کد رشته‌های امتحانی فوق، داوطلبانی شرکت داده خواهند شد که نتیجه مصاحبه ورودی آنان توسط موسسه آموزش عالی ذیربط تایید شده باشد.
تبصره: در صورتی که دانشگاه یا موسسه آموزش عالی ذیربط مصاحبه به عمل نیاورد، در گزینش نهایی در کد رشته محل انتخابی مربوط بدون در نظر گرفتن نتیجه مصاحبه و منحصراً براساس نمرات علمی مکتسبه در آزمون گزینش خواهند شد.
(۳)- بدیهی است پس از انقضای مهلت مقرر برای شرکت در مصاحبه ورودی، هیچ‌گونه تقاضایی قابل پذیرش نمی‌باشد. لذا به داوطلبان تاکید می‌شود که در مهلت مقرر تعیین شده به محل ذیربط مراجعه نمایند.
(۴)- همراه داشتن کارت شناسایی معتبر عکس دار در روز مصاحبه الزامی می‌باشد. داوطلبان می‌توانند برای کسب اطلاعات دقیق‌تر به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه ذیربط مراجعه نمایند.
۱- دانشکده روابط بین الملل وزرات امور خارجه
به کلیه داوطلبانی که در کد رشته امتحانی ۱۱۳۱ (مجموعه مطالعات جهان) در مرحله اول اعلام نتایج این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی خود اقدام و حداقل یکی از کدرشته محلهای تحصیلی این دانشکده را انتخاب نموده‌اند، می‌رساند از کلیه داوطلبان در روزهای یک‌شنبه مورخ ۱۸/۴/۹۶ لغایت چهار‌شنبه ۲۸/۴/۹۶ در محل این دانشکده مصاحبه بعمل خواهد آمد.
مدارک لازم در هنگام مصاحبه: (۱) اصل شناسنامه یا کارت ملی و کپی آن، (۲) دو قطعه عکس ۴×۳، (۳) پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۶، (۴) مدرک زبان به شرح اعلام شده در دفترچه شماره ۲ راهنمای انتخاب رشته سنجش، (۵) رزومه علمی.
ضمناً کلیه اطلاعات مورد نیاز از طریق سایت این دانشکده به نشانی: http://www.sir.ac.ir به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.
۲- دانشگاه اصفهان
به کلیه داوطلبانی که در کد رشته امتحانی ۱۱۳۱ (مجموعه مطالعات جهان) در مرحله اول اعلام نتایج این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی خود اقدام و حداقل یکی از کدرشته محلهای تحصیلی این دانشگاه را انتخاب نموده‌اند، می‌رساند از کلیه داوطلبان در روز شنبه مورخ ۲۴/۴/۹۶ در محل دانشکده زبانهای خارجی این دانشگاه مصاحبه بعمل خواهد آمد.
مدارک لازم در هنگام مصاحبه: اصل و تصویر مستندات سوابق آموزشی و پژوهشی اعم از تالیف، ترجمه و شرکت در دوره‌ها و کارگاه‌های تخصصی.
۳- دانشگاه تهران
الف) به کلیه داوطلبانی که در کد رشته امتحانی ۱۱۳۱ (مجموعه مطالعات جهان) در مرحله اول اعلام نتایج این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی خود اقدام و حداقل یکی از کدرشته محلهای تحصیلی این دانشگاه را انتخاب نموده‌اند، می‌رساند که آزمون مصاحبه در دو بخش کتبی و شفاهی و به زبان اصلی هر رشته (رشته مطالعات ژاپن به زبان ژاپنی یا انگلیسی) روز دوشنبه مورخ ۱۲/۴/۹۶ در دانشکده مطالعات جهان واقع در انتهای خیابان کارگر شمالی، بین خیابانهای ۱۵ و ۱۶ ورودی پردیس شمالی دانشگاه تهران دانشکده مطالعات جهان برگزار می‌گردد. شایان ذکراست اطلاعات تکمیلی آزمون و مصاحبه در وب‌سایت دانشکده به نشانی http://fws.ut.ac.ir برای داوطلبان در دسترس خواهد بود.
ب) به کلیه داوطلبانی که در کد رشته امتحانی ۱۱۴۸(مجموعه مدیریت کسب و کار و امور شهری) در مرحله اول اعلام نتایج این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی خود اقدام و حداقل یکی از کدرشته محلهای تحصیلی این دانشگاه را انتخاب نموده‌اند، می‌رساند از کلیه داوطلبان در روز یکشنبه مورخ ۲۵/۴/۹۶ ساعت ۸ صبح در دانشکده مدیریت و حسابداری پردیس فارابی دانشگاه تهران واقع در قم مصاحبه بعمل خواهد آمد.
ضمناً به متقاضیان اعلام می‌گردد در روز مصاحبه رزومه و مدارک و سوابق علمی و اجرایی خودرا نیز به همراه داشته‌باشند.

د- آزمون مرحله دوم یا پروژه‌های عملی کد رشته‌های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۶، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۰، ۱۳۶۲ و ۱۳۶۴

۱- کد رشته‌های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۷،۱۳۵۶، ۱۳۵۸، ۱۳۶۰، ۱۳۶۲و ۱۳۶۴
– آزمون پروژه عملی کدرشته‌های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸و ۱۳۶۴ در صبح و بعدازظهر روزهای چهار‌شنبه، پنج‌شنبه و جمعه مورخ ۲۱، ۲۲ و ۲۳/۴/۹۶ منحصراً در شهر تهران برای آن دسته از داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و حداقل یکی از کدرشته محل‌های رشته‌های تحصیلی پروژه‌دار را نیز انتخاب نموده‌اند، بر اساس جدول ذیل برگزار خواهد شد. ضمناً برای آن دسته از داوطلبانی که مجاز به شرکت در آزمون دو پروژه می‌باشند، دو کارت ورود به جلسه به صورت جداگانه قابل دریافت می‌باشد و لازم است دو روز قبل از برگزاری آزمون پروژه مربوط، هزینه برگزاری آزمون تشریحی، پروژه و یا عملی را به مبلغ ۰۰۰/۲۵۰ (دویست و پنجاه هزار) ریال بابت هزینه برگزاری آزمون هر پروژه به صورت اینترنتی که امکان آن در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org فراهم گردیده‌، پرداخت نموده و پس از دریافت کد پرداخت هزینه آزمون عملی و درج این کد به همراه اطلاعات کارت اعتباری و یا شماره پرونده و کد رهگیری در قسمت مربوط (پرینت کارت ورود به جلسه آزمون) نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه خود و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند. (داوطلبانی که در دو پروژه شرکت می‌نمایند لازم است در دو مرحله نسبت به پرداخت مبلغ فوق به صورت اینترنتی اقدام نموده و سپس نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه در پروژه مربوط و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند). بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه اینترنتی و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است. لذا کلیه داوطلبان بایستی برای پرینت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. آدرس حوزه برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت ورود به جلسه درج خواهد شد. کارت ورود به جلسه آزمون از روز دوشنبه مورخ ۱۹/۴/۹۶ از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل پرینت می‌باشد.
تبصره۱: نظر به اینکه در کد رشته امتحانی ۱۳۵۲ (مجموعه معماری) چهار پروژه عملی و یا تشریحی برگزار می‌گردد، لذا برای آن دسته از داوطلبانی که در هر چهار پروژه کد مذکور مجاز شده باشند، یک کارت ورود به جلسه آزمون جداگانه در نظر گرفته شده است، که لازم است در صورت تمایل به شرکت در ۱، ۲، ۳ و یا ۴ پروژه، بابت هر یک از پروژه‌های مربوط مبلغ فوق را پرداخت نمایند و سپس نسبت به پرینت کارت پروژه مربوط اقدام نمایند.
تبصره ۲: آزمون پروژه رشته طراحی صنعتی از کدرشته امتحانی ۱۳۵۶ در بعداز ظهر روز پنجشنبه مورخ ۱۵/۴/۹۶ برگزار می‌گردد. لذا داوطلبان گرامی لازم است دو روز قبل از برگزاری آزمون تشریحی، مبلغ ۰۰۰/۲۵۰ (دویست و پنجاه هزار) ریال بابت هزینه برگزاری آزمون عملی ویا پروژه به صورت اینترنتی که امکان آن در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org فراهم گردیده‌، پرداخت نموده و پس از دریافت کد پرداخت هزینه آزمون عملی و درج این کد به همراه اطلاعات کارت اعتباری و یا شماره پرونده و کدرهگیری در قسمت مربوط (پرینت کارت ورود به جلسه آزمون) نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه خود و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳/۴/۹۶ از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام نمایند. کلیه داوطلبان بایستی برای پرینت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. آدرس حوزه برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت ورود به جلسه درج خواهد شد.

نام رشته امتحانی کدرشته امتحانی زمان پاسخگویی تاریخ پرینت کارت ورود به جلسه تاریخ برگزاری آزمون
طراحی صنعتی ۱۳۶۲ ۲۴۰ دقیقه ۱۳/۴/۹۶ عصر پنجشنبه ۱۵/۴/۹۶
مجموعه‌برنامه‌ریزی‌شهری، منطقه‌ای و مدیریت شهری ۱۳۵۰ ۱۵۰ دقیقه ۱۹/۴/۹۶ صبح چهارشنبه ۲۱/۴/۹۶
اسکیس‌طراحی شهری ۱۳۵۱ ۱۸۰ دقیقه ۱۹/۴/۹۶ صبح چهارشنبه ۲۱/۴/۹۶
اسکیس معماری منظر ۱۳۵۲ ۲۴۰ دقیقه ۱۹/۴/۹۶ عصر چهارشنبه ۲۱/۴/۹۶
نقاشی ۱۳۵۸ ۲۴۰ دقیقه ۱۹/۴/۹۶ عصر چهارشنبه ۲۱/۴/۹۶
مطالعات فرهنگ و معماری ایران ۱۳۵۲ ۱۸۰ دقیقه ۱۹/۴/۹۶ صبح پنجشنبه ۲۲/۴/۹۶
ارتباط تصویری ۱۳۵۸ ۲۴۰ دقیقه ۱۹/۴/۹۶ صبح پنجشنبه ۲۲/۴/۹۶
تجزیه و تحلیل نمایشنامه ۱۳۵۷ ۱۸۰ دقیقه ۱۹/۴/۹۶ صبح پنجشنبه ۲۲/۴/۹۶
اسکیس معماری داخلی ۱۳۵۲ ۲۴۰ دقیقه ۱۹/۴/۹۶ عصر پنجشنبه ۲۲/۴/۹۶
نمایشنامه نویسی ۱۳۵۷ ۱۸۰ دقیقه ۱۹/۴/۹۶ عصر پنجشنبه ۲۲/۴/۹۶
تصویر متحرک (انیمیشن) ۱۳۵۸ ۲۴۰ دقیقه ۱۹/۴/۹۶ عصر پنجشنبه ۲۲/۴/۹۶
اسکیس معماری ۱۳۵۲ ۲۴۰ دقیقه ۱۹/۴/۹۶ صبح جمعه ۲۳/۴/۹۶
تصویر سازی ۱۳۵۸ ۲۴۰ دقیقه ۱۹/۴/۹۶ صبح جمعه ۲۳/۴/۹۶
طراحی پارچه و لباس ۱۳۶۴ ۲۴۰ دقیقه ۱۹/۴/۹۶ عصر جمعه ۲۳/۴/۹۶

۲- منابع آزمون تشریحی درس تجزیه وتحلیل نمایشنامه رشته کارگردانی از کد رشته امتحانی ۱۳۵۷
پیرو اطلاعیه مورخ ۲۳/۳/۹۶ این سازمان، منابع آزمون تشریحی درس تجزیه و تحلیل نمایشنامه ازکد رشته امتحانی ۱۳۵۷ را به شرح ذیل برای اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس مندرجات کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته در رشته‌ کارگردانی شده‌اند و حداقل یکی از کد رشته محل‌های مورد علاقه خود را از کدرشته امتحانی ۱۳۵۷، انتخاب نموده‌اند، برای شرکت در آزمون پروژه‌ تشریحی درس مذکور اعلام می‌گردد.
۱- هملت اثر ویلیام شکسپیر، ۲- باغ آلبالو اثر آنتوان چخوف، ۳- عروسی خون اثر فدریکو گارسیا لورکا، ۴- هملت ماشین اثر هاینر مولر، ۵- اتفاق می‌افتد اثر دیوید هر، ۶- شاه می‌میرد اثر اوژن یونسکو، ۷- انتیگونه اثر سوفوکل، ۸- اتوبوسی به نام هوس اثر تنسی ویلیامز، ۹- ایوب دلتنگ خسته‌ی خندان (در کتاب نمایش‌نامه‌های صحنه‌ای) اثر خسرو حکیم رابط و ۱۰- منطق الطیر(فقط دو بخش مقاله ثانیه: در سخن هدهد با مرغان برای طلب سیمرغ و مقاله ثالثه: عذر بلبل) اثر شیخ فریدالدین عطار نیشابوری.
لازم به ذکراست داوطلبان موظفند تمامی کتب معرفی شده را مطالعه نمایند.

۳- نمایش عروسکی کد ۱۳۵۶
ـ آزمون پروژه عملی کد رشته امتحانی ۱۳۵۶ (نمایش عروسکی) در صبح و بعداز ظهر روزهای یکشنبه مورخ ۲۵/۴/۹۶ لغایت سه‌شنبه مورخ ۲۷/۴/۹۶ بر اساس حروف الفبا نام خانوادگی (خواهران به ترتیب حروف الفبا از حرف «الف» الی حرف «ز» روز یکشنبه مورخ ۲۵/۴/۹۶ و از حرف «س» الی «ی» روز دوشنبه مورخ ۲۶/۴/۹۶ و کلیه برادران روز سه‌شنبه مورخ ۲۷/۴/۹۶) برای آن دسته از داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و حداقل یکی از کدرشته محل‌های رشته‌های تحصیلی کد رشته امتحانی ۱۳۵۶ را انتخاب نموده‌اند، به نشانی تهران – خیابان انقلاب – درب اصلی دانشگاه تهران – پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران– دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی – گروه نمایش طبقه دوم برگزار خواهد شد.
– داوطلبان لازم است برای پرینت کارت ورود به جلسه آزمون عملی رشته مذکور از روز پنجشنبه مورخ ۲۲/۴/۹۶ به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند. ضمناً لازم است هزینه برگزاری آزمون تشریحی، پروژه و یا عملی را قبل از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مربوط، به مبلغ ۰۰۰/۲۵۰ (دویست و پنج هزار) ریال به صورت اینترنتی که امکان آن در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی فوق فراهم گردیده‌، پرداخت نموده سپس با دریافت کد پرداخت هزینه آزمون عملی و درج این کد به همراه اطلاعات کارت اعتباری و یا شماره پرونده و کد رهگیری در قسمت مربوط به پرینت کارت ورود به جلسه آزمون نسبت به پرینت کارت خود اقدام نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است. لذا کلیه داوطلبان بایستی برای پرینت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.
مواد امتحانی: داوطلبان باید ۷ عنوان نمایشنامه‌های داده شده را مطالعه کنند و اجرای یکی از آنها را آماده نمایند اودیپ شهریار( سوفوکل )، عروسی خون (لورکا)، مستخدم ماشینی (هارولد پینتر)، شب هزار و یکم (بیضایی)، اسب‌های آسمان خاکستر می­بارند (نغمه ثمینی)، حکایت لوطیان مرد رند (آقاعباسی)، روایت عاشقانه­ای از مرگ در ماه اردیبهشت (چرمشیر) و رزومه خود را نیز در جلسه آزمون به همراه داشته باشند. ضمناً اجرا می‌تواند برداشتی کلی از نمایشنامه یا بخشی از آن باشد و زمان اجرا حداکثر ۱۰ دقیقه خواهد بود و تحلیل کل نمایشنامه‌ها باید مورد توجه داوطلبان قرار گیرد و هر داوطلب باید اجرای مستقلی به صورت انفرادی داشته باشد.

۴- بازیگری کد ۱۳۵۷
اطلاعیه این سازمان درخصوص زمان برگزاری مصاحبه و سایر اطلاعات لازم برای آزمون پروژه عملی بازیگری از کدرشته امتحانی ۱۳۵۷ در روز یکشنبه مورخ ۱۸/۴/۹۶ برروی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org برای آن دسته از داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته در رشته بازیگری شده‌اند و حداقل یکی از کد رشته محل‌های رشته‌های تحصیلی از کد رشته امتحانی ۱۳۵۷ را انتخاب نموده‌اند، منتشر خواهد شد. ضمناً لازم به ذکر است آزمون مذکور منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد.

۵- مجموعه رشته‌ موسیقی کد ۱۳۶۰
ـ آزمون مرحله دوم کد رشته امتحانی ۱۳۶۰ (مجموعه هنرهای موسیقی) در تاریخهای ذیل به نشانی: تهران –خیابان ولیعصر (عج)- تقاطع خیابان امام خمینی(ره)، روبروی موزه ملی قرآن کریم، جنب تالار محراب، هنرستان موسیقی پسران، طبقه دوم برای آن دسته از داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و حداقل یکی از کد رشته محل‌های رشته‌های تحصیلی کد رشته امتحانی۱۳۶۰ را انتخاب نموده‌اند، برگزار خواهد شد.
– داوطلبان لازم است برای پرینت کارت ورود به جلسه در آزمون مرحله دوم رشته مذکور از روز پنجشنبه مورخ ۸/۴/۹۶ به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند. ضمناً لازم است هزینه برگزاری آزمون تشریحی، پروژه و یا عملی را قبل از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مربوط، به مبلغ ۲۵۰/۰۰۰ (دویست پنجاه هزار) ریال برای هر یک از رشته‌های انتخابی (از یک تا چهار رشته در صورت انتخاب رشته در فرم اینترنتی) به صورت اینترنتی که امکان آن در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی فوق فراهم گردیده‌، پرداخت نموده سپس با دریافت کد پرداخت هزینه آزمون عملی و درج این کد به همراه اطلاعات کارت اعتباری و یا شماره پرونده و کدرهگیری در قسمت مربوط به پرینت کارت ورود به جلسه آزمون نسبت به پرینت کارت خود در آزمون اقدام نمایند (داوطلبانی که در همه رشته‌های انتخابی برای مرحله دوم آزمون عملی شرکت می‌نمایند لازم است برای هر گرایش نسبت به پرداخت مبلغ فوق به صورت اینترنتی اقدام نموده و سپس نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه در مرحله مربوط در آزمون اقدام نمایند). بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه اینترنتی و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است. لذا کلیه داوطلبان بایستی برای پرینت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.

– زمان برگزاری آزمون مرحله دوم :
الف- رشته آهنگسازی: روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ ۱۱ و ۱۲ تیرماه ۱۳۹۶ (شروع آزمون تشریحی آهنگسازی ساعت ۸:۰۰ صبح روز یکشنبه ۱۱تیرماه).
ب – رشته نوازندگی ایرانی روزهای سه شنبه مورخ ۱۳/۴/۹۶ (داوطلبین آقا) و چهارشنبه مورخ ۱۴/۴/۹۶ (داوطلبین خانم).
ج – آزمون عملی رشته‌های نوازندگی جهانی و موسیقی شناسی روزهای پنج‌شنبه مورخ ۱۵/۴/۹۶ (داوطلبین آقا) و جمعه مورخ ۱۶/۴/۹۶ (داوطلبین خانم).

توضیح: داوطلبان لازم است در روزهای مقرر جهت تعیین نوبت آزمونها قبل از ساعت ۸:۰۰ صبح (ساعت ۷:۳۰) در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند.

-لازم است داوطلبان برای اجرای آزمون عملی به مطالب ذیل توجه فرمایند:

۱- آزمون سرایش و شنوایی:

  • برای داوطلبان رشته موسیقی ایرانی:

الف: سرایش: خواندن ملودی در مدهای موسیقی ایرانی یا گام‎های ماژور و مینور
ب: شنوایی: تشخیص فواصل ملودیک و هارمونیک
ج: ریتم خوانی(ساده و ترکیبی)

  • برای داوطلبان رشته موسیقی جهانی:

الف: سرایش: خواندن ملودی در گامهای ماژور و مینور
ب: شنوایی: تک صدایی (ملودی تنال)، دو صدایی (تشخیص فواصل ملودیک و هارمونیک)
ج: ریتم خوانی (ساده و ترکیبی)

  • برای داوطلبان رشته آهنگسازی

الف: سرایش: خواندن ملودی در گام‏های ماژور و مینور
ب: شنوایی: تک صدایی (ملودی تنال)، دو صدایی (تشخیص فواصل هارمونیک و ملودیک)، آکوردشناسی (آکوردهای سه صدایی و چهار صدایی)
ج: پیانوی عمومی: اجرای یک قطعه از دوره کلاسیک یا رومانتیک

  • برای داوطلبان رشته موسیقی‎شناسی

الف: سرایش: خواندن ریتم‎های ساده و ترکیبی
ب: شنوایی: تشخیص فواصل ملودیک و هارمونیک

۲- آزمون تخصصی:

  • برای داوطلبان رشته موسیقی ایرانی:

ساز تخصصی: (سازهای تار، سه‎تار، سنتور، نی، کمانچه، قانون، عود، قیچک)
الف: اجرای ردیف: حفظ کامل یکی از ردیف‌های معتبر موسیقی ایرانی
ب: بداهه نوازی: براساس گوشه، آواز یا دستگاه خواسته شده
ج: قطعه نوازی: ارائه پنج قطعه در فرم‌های پیش‎ درآمد، چهار مضراب، رنگ، ضربی و تصنیف از اساتید معتبر موسیقی ایرانی
د: جواب آواز: اجرای دقیق آواز یا تصنیف ارائه شده
ر: دشیفراژ: اجرای یک قطعه از روی نت با انتخاب هیئت داوران

  • برای داوطلبان رشته موسیقی جهانی:

ساز تخصصی: (سازی از خانواده‎های بادی چوبی، بادی برنجی، زهی، پیانو، گیتار و هارپ)
الف: اجرای سه قطعه کامل از چهار دوره باروک، کلاسیک، رومانتیک یا معاصر (داوطلبان غیر ساز پیانو و گیتار و هارپ موظفند یکی از چهاردوره‌ها را بطور کامل اجرا کنند، همراهی ساز پیانو نیز الزامی است.)
ب: دشیفراژ: اجرای یک قطعه از روی نت با انتخاب هیئت داوران برای داوطلبان نوازندگی پیانو، هارپ و گیتار ضروری می‌باشد.

  • برای داوطلبان رشته آهنگسازی:

آزمون کتبی: نوشتن قطعاتی در بافت‌های مونوفونیک، هموفونیک، پلی فونیک در فرم‌های دو و سه بخشی، روندو، تم و واریاسیون و تنظیم برای ارکستر سمفونیک یا آنسامبل تعیین شده توسط ممتحنین (هیئت داوران)

  • برای داوطلبان رشته موسیقی شناسی:

مصاحبه‏ی علمی، ارائه مقاله، سوابق تحصیلی، درک مطلب زبان و آزمون اجرای موسیقی (آشنایی با آواز یا یکی از سازهای موسیقی ایرانی، جهانی یا محلی).

در پایان متذکر می‌شود واحد اطلاعات و پاسخگویی به سوالات از این تاریخ لغایت روز دو‌شنبه ۲۸/۴/۹۵ همه روزه از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ به غیر از ایام تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات می‌باشد. لذا داوطلبان گرامی می‌توانند برای ارسال سوالات خود از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام نموده و یا با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ (با واحد پاسخگویی غیرحضوری روابط عمومی این سازمان) تماس حاصل نمایند. تاکید می‌گردد از مراجعه حضوری در این رابطه خوداری فرمایند.